CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Szczecina i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 10:02 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy fachowe usługi rolnicze a także administrujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszystkie robione prace jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie wsparte na uprawianiu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, transportowców oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to przetwarzanie usług w zakresie przewozu osób bądź rzeczy wehikułami, które są zaobserwowane na terenie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi bądź rzeczy na otoczenie innego kraju albo ściąganie spoza krawędzi do Polski.
101009
Ogłoszeń
102
Miast
4454
Użytkowników
1027
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.