Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  Kursy dietetyki on-line – Akademia Dietetyki

December 5, 2022 20:11 - Nauka i szkolenia - Łódź, Jaracza 36 B/3
290.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kursy dietetyki znajdują się na platformie https://www.kursdietetyki.pl/ stworzonej przez Akademię Dietetyki. Jest to placówka oświatowa, która od wielu lat jest liderem na polskim rynku szkoleń, a stworzona platforma jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom kursantów i zapewnieniem, że pomimo uzyskanej pozycji na rynku stale się rozwijamy i udoskonalamy.
W swojej ofercie posiadamy kursy o następującej tematyce:
• Żywienie w sporcie (kurs z zakresu dietetyki sportowej)
• Zasady żywienia dzieci (kurs z zakresu dietetyki pediatrycznej)
• Żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią

Nietuzinkowość platformy polega na przekazywanie wiedzy za pomocą materiałów filmowych. Każdy kurs zawiera kilkanaście 5-15 minutowych filmów, na których wykładowca przedstawia dany zakres materiału. Filmy można oglądać dowolną ilość razy, co pozwala na dokładne zrozumienie i zapamiętanie treści. Dodatkowo do każdego filmiku dołączone są quizy i łamigłówki, które pozwalają na wyćwiczenie zdobytej wiedzy. Te również mogą być wielokrotnie wykonywane. Kursant w dowolnej chwili może sprawdzić swoje postępy na osobistym koncie.
Kolejną zaletą platformy jest jej responsywność. Oznacza to, że strona dopasowuje się do każdego urządzenia mobilnego. W połączeniu z całodobowym 6 miesięcznym dostępem, jaki otrzymuje kursant po wykupieniu kursu, daje możliwość korzystania z platformy w dowolnym miejscu i czasie. Rytm i tempo nauki można swobodnie dostosować do swojego planu dnia. Kurs można wykupić w dowolnym momencie, co pozwala na natychmiastowe korzystanie z niej. Istnieje również możliwość wygenerowania faktury.
Po każdym kursie uczestnicy muszą zdać egzamin. Może on być wykonany w dowolnym czasie i powtarzany dowolną ilość razy. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu z prywatnego panelu kursanci mają możliwość wygenerowania certyfikatu ukończeniu kursu. Pocztą tradycyjną są wysyłane: dyplom potwierdzający zdobyte kwalifikacje w zawodzie dietetyka i zaświadczenie MEN.
Kontakt
Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
Tel. 784 950 203, 42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.