Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Rozrywka i rekreacja > Turystyka i wypoczynek

  Wycieczka do Heide Park w dniu 1.06.2019 r. OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 6, 2022 01:28 - Turystyka i wypoczynek - Szczecin
100.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Zapraszamy na wycieczkę do Heide Park - największego parku rozrywki w Północnych Niemczech. Połącz komfort podróży i zabawy we wspaniałym Heide Parku.
Przyjazd do Heide Parku to przygoda, która rozpoczyna się już przy mijaniu bramy głównej Parku, wspaniałe nagłośnienie i efekty świetlne sprawiają, że krew w żyłach zaczyna płynąć szybciej, a adrenalina zaczyna dawać znać o sobie. Heide Park zajmuje powierzchnię ponad 850 000 m². Oferując jednocześnie kilkadziesiąt wspaniałych atrakcji dla osób w każdym wieku.
Najwyższą i najszybszą kolejką górską parku jest Collossos, która w 2003 roku została zapisana do księgi rekordów Guinnessa jako drewniana kolejka o największym kącie pierwszego spadku (61°).

Kolejką o największym przyspieszeniu jest Desert Race (Intamin), która posiada napęd hydrauliczny. W ciągu 2, 4 s przyspiesza do 100 km/h. Inne atrakcje to: Scream, Limit, Big Loop, Schweizer Bobbahn, Mountain-Blitz.

16 kwietnia 2011 roku została otworzona kolejka – Krake. Jest ona pierwszą w Niemczech, a drugą w Europie kolejką typu Dive-Coaster. Kąt pierwszego spadu wynosi 90°.

W chwili pomiędzy atrakcjami możemy odpocząć w jednej z kilkudziesięciu knajpek z różnorakimi przekąskami.

Kiedy dzień dobiega końca, a Park powoli pustoszeje, przychodzi czas na zakup pamiątek w licznie zgromadzonych punktach handlowych i gastronomicznych, które znajdują się tuż przy bramie głównej, prowadzącej do wyjścia z Heide Parku.

W podróż powrotną z Heide Parku do Szczecina udajemy się około godziny 19.00. Czas przejazdu autokarem przeznaczamy na odpoczynek po dniu pełnym atrakcji i niespodzianek. Do Szczecina przyjeżdżamy w godzinach nocnych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.