Kurier (K/M) OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 28, 2019 11:31 - Dam pracę - Moosburg an der Isar

Szczegóły ogłoszenia
Dostawca paczek/kurier (M/K)

Miejsce pracy – Moosburg an der Isar (Bawaria)

Dla naszego renomowanego klienta w Niemczech, Moosburg an der Isar, największego magazynu wysyłkowego na świecie, poszukujemy dostawców paczek/ kurierów.

Opis stanowiska:
- dostarczania paczek kurierskich do klientów

Wymagamy:
- wysokiej motywacji do pracy
- gotowość do pracy fizycznej (dźwiganie do 23 kg)
- wysokiej kultury osobistej
- podstawowej znajomości języka niemieckiego/angielskiego
- prawo jazdy kat.B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- pracę od poniedziałku do soboty (pracuje się 4 dni w tygodniu)
- wynagrodzenie 12.80€ brutto + 10€ diety netto za każdy przepracowany dzień
- pełen pakiet świadczeń
- niemiecką umowa o pracę
- opiekę koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń bezpośrednio na adres e-mail: justyna.dulawa@partner.houseofjobs.de lub o kontakt pod nr telefonu: 0048 722 004 929
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu