Doradca ds. blacharsko-lakierniczych OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 6, 2019 13:41 - Dam pracę - Szczecin

Szczegóły ogłoszenia
JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 20-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy, dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Doradca ds. blacharsko-lakierniczych
Miejsce pracy: Szczecin, Polska
Obowiązki:
• Bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami
• Sporządzanie kosztorysów w programie Audatex
• Sporządzanie dokumentacji do likwidacji szkód komunikacyjnych (program Audatex)
• Oględziny aut uszkodzonych
• Kontrola jakości i terminowość wykonywanych prac
• Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
• Współpraca z pozostałymi działami firmy
• Nadzór nad terminowym rozliczaniem likwidowanych szkód i zleceń

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie min. średnie
• Znajomość programu Audanet i Audatex
• Umiejętności organizacyjne
• Zdolności komunikacyjne
• Kreatywność
• Wysoka kultura osobista
• Znajomość programów komputerowych
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników
• Umowa o pracę
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Szkolenia, możliwość rozwoju
• Praca w stabilnej, dobrze prosperującej firmie, w miłej atmosferze

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: +48 608896959.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu