Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch ab3000€ OGŁOSZENIE FIRMOWE

February 14, 2020 15:47 - Dam pracę - Szczecin
12000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Pracodawca:

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna w w DE, Dokumenty przez Internet, Praca północne Niemcy
Stanowisko: Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch ab3000€

Opis stanowiska:

Aktualne! Szukam zawodowca do montowania rur, stocznie, praca stała, znajomość rysunku izometrycznego konieczna! jezyk niemiecki komunikatywny minimum!
Wymagania:

Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch, praca podstawie rysunku izometrycznego, dobra znajonosc rysunku. Samodzielne wyginanie odcinków rur, przygotowywanie złączy, montaż. Doswiadczenie w zawodzie w pracy jako monter rur i rurociagow. Umiejetnosc pracy w zespole. Wymagane doswiadczenie na danym stanowisku
Oferujemy:

Ze znajomościa jezyka niemieckiego od 16€ netto. Mieszkanie gratis, Opłacone przez naszą firmę. Również system rotacyjny, czas urlopowy elastyczny. Rowniez grupy osob. Rozmowa i ustalenia po przesłaniu cv i certyfikatow email: p.les@kronos-montage.de prosze dopisac w tytule wiadomosci: Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch Dziekuje Praca polnocne Niemcy, Handy/Komorka + +49 179 42 19 146 Handy/Komorka+48 698 196 742 email zapisz i wyslij dokumenty, p.les@kronos-montage.de
Kraj: Niemcy
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu