Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi remontowe i budowlane

  Friomar - klimatyzacja | pompy ciepła OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 26, 2022 12:03 - Usługi remontowe i budowlane - Szczecin
  • img
Szczegóły ogłoszenia
W naszej ofercie znajdziecie usługi związane z montażem ogrzewania podłogowego, profesjonalnym doborem klimatyzacji- dostawą, montażem i serwisem oraz kompleksowy dobór i montaż pomp ciepła. Na chwilę obecną posiadamy autoryzację firm LG oraz Rotenso (na klimatyzacje), a także Mitsubishi (pompy ciepła). W ciągu najbliższych kilku tygodni poszerzymy naszą ofertę o kolejne znane marki, które mogą Was zainteresować. Przyjedziemy i za darmo dokonamy wyceny montażu oraz przedstawimy aktualne katalogi.
Klimatyzacja - zakres oferowanych przez nas prac jest różnorodny. Zapewniamy kompleksową usługę montażu klimatyzacji i serwisu. Dodatkowo posiadamy uprawnienia do udzielania gwarancji na oferowane przez nas urządzenia. Warto zwrócić uwagę na to, że klimatyzatory coraz częściej montowane są do domach i mieszkaniach indywidualnych klientów, co poprawia komfort wypoczynku i pozwala oczyścić powietrze.
Pompy ciepła - oferujemy kompleksową usługę, od doradztwa technicznego poprzez dobór urządzenia do montażu i uruchomienia. Pompy ciepła są ekonomiczną, ekologiczną i praktycznie bezobsługową alternatywą dla innych źródeł ciepła.
Jesteśmy młodą i zaangażowaną ekipą, chętną do realizacji kolejnych zleceń.
Zapraszamy do kontaktu!
www.friomar.pl
tel. 726-140-334
email: biuro@friomar.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.